ŠPORTOVO-OBECNÉ DNI 2017 - 2.deň – sobota

Od rána sa pripravovali stoly, lavice a postavili sa 3 stany. Guláš sa pod taktovkou Juraja Andraška varil v dvoch veľkých kotloch.

Od 11.00 hod. sa rozbehla hlavná súťaž v minifutbale na multifunkčnom ihrisku v areáli školy. Najprv prebehla registrácia, uzávierka súpisiek zúčastnených hráčov a losovanie tímov  Do súťaže sa prihlásilo už tradične 8 družstiev. A skupinu tvorili BORCI, BLACK SQUAD, SZONLAJTNER TEAM a PROFI TÍM. B skupinu tvorili DREAM TEAM, LUUZER TEAM, KRIŽIACI a KLOKOČINA. Turnaj sa hral od 12.00 do 18.00 hod. V záverečnom finále sa stretli Križiaci a Klokočina. Keďže sa žiadne prekvapenie nekonalo, vyhrali opäť už po x-tý raz Klokočina. Vyhodnotenie prebehlo presne podľa harmonogramu o 18.30 hod. Najprv boli odmenení rozhodcovia Imrich Vanyo a František Zsebi. Potom dostali odmeny najlepší brankár (p.Ollári-Klokočina) a najlepšia hráčka turnaja (Martina Nagyová-Križiaci) no a nakoniec družstvá až po víťazný tím. Ako posledný odovzdal starosta obce Jozef Zsebi putovný pohár pre tím Klokočiny.

Detský program:

Od 15:00: Detský interaktívny koncert s hostiteľkou dňa Anitou Ágoston z Maďarska a jej hosťami.  

Počas popoludnia bolo interaktívne rozprávkové predstavenie Janko a Marienka s Nándorom Fintom, malé skákacie hrady, maľovanie na tvár a trblietavé tetovanie.

V školskom areáli bol aj minikolotoč o čo bol zo strany malých detí veľký záujem.

 

Občerstvenie: okrem guláša sa podávali pečené klobásky a lángoše. 

Večerný program: Koncert Anity Ágoston a potom tanečná zábava s KIKO BAND-om.

(Poznámka: o 20.30 hod. bol v obci aj menší ohňostroj, ale ten nesúvisel so športovo-obecnými dňami.)

Text a foto: Jozef Szórad

Fotogaléria


späť