Športový deň 2021

V sobotu, 24.júla sa uskutočnil Športový deň na multifunkčnom ihrisku v našej obci.

Od 9 hodiny sa rozbehol mini futbalový turnaj, za účasti 5 družstiev. V niektorých zápasoch sa bojovalo o každú loptu, ale niesli sa v duchu fair- play. Víťazom sa môže stáť len jeden tím a tentokrát to bolo družstvo Borcov. Pridaná hodnota v jednotlivých zápasoch, bola účasť  množstva detí, ktoré si zahrali futbal s  “dospelými“ . Celý turnaj priniesol množstvo pekných gólov a krásnych akcií.    

V priebehu celého podujatia sa členovia Červeného  kríža postarali o rôzne súťaže. Pre deti, ktoré súťažili, mali pripravené medaile, diplomy, hodnotné ceny a maškrty. Zvládli to na pomyselnú jedničku. 

Ale to nebolo všetko, pretože tento športový deň bol hlavne pre deti. Cez obednú prestávku mali organizátori pripravené ďalšie súťaže na multifunkčnom ihrisku. Začalo sa to súťažou v kopaní penált, nasledoval skok do diaľky z miesta, ďalej prekážkovou dráhou a na záver prekvapenie – súťaž v PLANKu , kde 18 deti súťažilo vo vytrvalosti a sile. Naše deti dokázali, že sú športovo nadané a tešia sa z každej športovej aktivity, ktorú pre nich pripravíme.

Pri záverečnom vyhlasovaní výsledkov, bolo vidieť zo súťažiacich únavu , ale aj radosť z ocenení. V rámci futbalového turnaja bol vyhlásený najlepší brankár, strelec a hráč . Víťazom srdečne blahoželáme.

 Na záver starosta obce poďakoval všetkým športovcom, divákom, miestnej organizácii Červeného kríza a poslancom samosprávy za zorganizovanie a prežitie skvelého športového dňa.   

Fotogaléria


späť