Oznámenie o pripravovanom štrajku Arriva (štrajk bol zrušený)

Vážení cestujúci,

dovoľujeme si Vás informovať o vzniknutej situácii v spoločnosti ARRIVA NITRA a.s. ZO OZ KOVO ARRIVA NITRA nám oznámila vyhlásenie časovo neobmedzeného štrajku vodičov autobusov so začiatkom od 2.9.2019 od 3:45 h. Naša spoločnosť z pozície zamestnávateľa aj naďalej rokuje s odborovou organizáciou s cieľom nájsť riešenie prijateľné pre obe strany a vyhlásenému štrajku tak predísť.

Nakoľko zatiaľ k vzájomnej dohode neprišlo, v tejto chvíli nemožno vylúčiť, že naša spoločnosť z dôvodu vis major dočasne nebude môcť zabezpečiť svoje služby.

O aktuálnom vývoji tejto situácie Vás budeme bezodkladne informovať. Všetky nám dostupné informácie o rozsahu zabezpečovaných služieb budeme priebežne zverejňovať na našej web stránke https://arriva.sk/nitra, či podávať na našej zákazníckej linke, tel. 0915 733 733, email informacie@arriva.sk

Doplnené 30.8.2019 16:20, opravené 31.8.2019 19:50:

Vážení cestujúci,

v nadväznosti na informáciu ohľadom oznámenia o pripravovanom štrajku vodičov autobusov spoločnosti ARRIVA NITRA Vás informujeme o aktuálnom vývoji situácie.

Počas včerajšieho a dnešného dňa zamestnávateľ rokoval s predstaviteľmi odborov. Aktuálne zatiaľ nedošlo k vzájomnej dohode a v rokovaniach naďalej pokračujeme. Aktualizáciu informácie o výsledkoch rokovania možno očakávať v nedeľu 1. septembra 2019 dopoludnia.

Ďakujeme za pochopenie

Zdroj: Arriva Nitra


späť